Obchod: 730 188 180 / Servis: 602 121 036 Po-Pá 8:00 - 16:30

 

 

 



 

 

 

Praha - Dolní Jirčany

                      

Favia s.r.o. obchodní centrum Praha - Dolní Jirčany
Provozní doba: 8:00 - 16:30 hod.  

Kde nás naleznete - mapa           


Vzorkovna
příjem objednávek zboží 

Servis Fagor, Elica
příjem zakázek, prodej náhradních dílů

Jesenická 565
Dolní Jirčany, 252 44
Tel.: 284 824 808
E-mail:
favia@favia.cz

Jesenická 565
Dolní Jirčany, 252 44
Tel.: 284 824 808
E-mail:
servis@favia.cz

      

Ředitel společnosti
Ing. Jiří Svoboda
Tel: 284 826 986
E-mail: 
svoboda@favia.cz

Obchodní ředitel
Tomrdle Václav
Tel: 377 448 797
E-mail:
tomrdle@favia.cz

Vedoucí obchodní divize
Buřil Vlastimil
Tel: 284 824 808
E-mail:
buril@favia.cz

Reklamační/provozní technik
Tomek Karel 
Tel: 284 824 808
E-mail:
ktomek@favia.cz

Fakturace
Lucie Havlíková
Tel: 284 824 808
Mob: 730 188 180
E-mail: havlikova@favia.cz

Fakturace
Sommerová Renata
Tel: 284 824 808
Mob: 730 188 180
E-mail:
sommerova@favia.cz

Správa e-shopu
Soudková Jana
Tel: 284 824 808
Mob: 730 188 180
E-mail:
obchod@favia.cz

Účtárna
Janoušková Lenka
Tel: 284 824 808
E-mail:
janouskova@favia.cz

Správce sítě
Kryslička Miroslav
Tel: 284 824 808
E-mail: kryslicka@favia.cz

 Obchodní zástupci